Kodėl verta investuoti į vėdinimo sistemą

4-priežastys-kodėl-verta-investuoti-į-kokybišką-vėdinimo-sistemą

Kiekvienas nori gyventi gražiuose, tvarkinguose ir švariuose namuose – juk juose praleidžiame kone trečdalį savo laiko per parą. Bevalydami net ir pačias slapčiausias namų kerteles, labai dažnai pamirštame apie tai, kas nematoma – namų orą. O jis, deja, dažniausiai nėra toks švarus, kaip galbūt mes įsivaizduojame. Tačiau pergyventi tikrai nėra ko – šiuolaikinės, modernios technologijos, pavyzdžiui, vėdinimo sistemos, gali būti vienas iš geriausių sprendimų šiai situacijai ištaisyti.

1. Vėdinimo sistema išvalo orą

Šiandien gyvename tokiomis sąlygomis, kad paprastas vėdinimas atidarant langus jau nebeužtikrina švaraus oro Jūsų namuose. Priešingai – labai didelė tikimybė, kad namų oras atidarius langus dar labiau užsiterš, ypač jei gyvenate mieste. Negana to, pro langą į namų vidų gali patekti nepageidaujamų vabzdžių, žiedadulkių ir kitokių alergenų, dėl kurių gali paūmėti alerginės reakcijos arba astma. Kokybiška vėdinimo sistema padės ne tik viso to išvengti, bet ir pašalins iš Jūsų namų oro įvairiausius teršalus, bakterijas, virusus, nemalonų kvapą ir pan.

2. Vėdinimo sistema užtikrina optimalią oro cirkuliaciją

Modernios vėdinimo sistemos sukurtos taip, kad padėtų užtikrinti optimalią oro cirkuliaciją patalpose pagal kiekvieno poreikius ir gyvenimo būdą. Be vėdinimo sistemos Jūs neturite galimybės valdyti oro srauto savo namuose. Vėdinimo sistema ypatingai praverčia, kai namuose sulaukiate svečių – Jums nereikia niekuo papildomai rūpintis, nes išmaniosios technologijos gali automatiškai padidinti ar sumažinti vėdinimą patalpose, atsižvelgiant į žmonių skaičių, anglies dioksido lygį, drėgmę namuose ir net išorės temperatūrą.

3. Vėdinimo sistema reguliuoja drėgmės kiekį namuose

Rasoja langai? O galbūt vonios patalpoje nuo per didelio drėgmės kiekio pučiasi, pūva mediniai baldai? Tai ne tik estetinė, bet ir sveikatą galinti sutrikdyti problema. Juk nuo per didelio drėgmės kiekio pradeda pelyti sienos, o pelėsis yra be galo žalingas: jis sukelia įvairias alergines reakcijas, gali sutrikdyti kvėpavimo sistemą ir t. t. Vėdinimo sistema gali amžiams pašalinti šias grėsmes – namuose ne tik bus šviežias, tinkamos temperatūros ir drėgmės oras, bet ir pamiršite rasojančius langus, ilgai džiūstančius skalbinius ar pelėsį kampuose.

4. Vėdinimo sistema palaiko tinkamą temperatūrą

Tikriausiai sutiksite, kad būnant vienam namuose reikalinga visai kitokia temperatūra nei tuomet, kai patalpoje susirenka visa šeima ar sulaukiate svečių. Įprastai, kai nėra vėdinimo sistemos, tokiu atveju atidaromas langas, labai dažnai dar ir padaromas skersvėjis. Tačiau tai ne itin efektyvus būdas, o žiemą dar ir rizikuojate peršalti. Vėdinimo sistema užtikrins cirkuliuojantį šviežią orą ir tinkamą temperatūrą.

Kokybiška ir moderni vėdinimo sistema padės sukurti visišką komfortą Jūsų namuose ir padės išlikti sveikiems bei energingiems.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią sistemą

Užpildykite formą arba susisiekite tel. +370 685 00651

Taip pat skaitykite

Konsultacijos svarba

Oro kondicionierius ir komfortas namuose

Kaip išsirinkti kondicionierių savo namams?