Kondicionierių montavimas

Oroventas – kvalifikuotų inžinierių įmonė, kuri specializuojasi kondicionierių montavime. Padėsime jums sukurti komfortišką mikroklimatą bet kokiose patalpose. Karštos vasaros ir šaltos žiemos gali sukelti nepatogumų namuose ar biure, kurių galite išvengti – siūlome jums profesionalią konsultaciją, tinkamos įrangos parinkimą bei kondicionierių montavimo paslaugas.

Domina kondicionierių parinkimas ir kondicionierių montavimas Kaune ar jo apylinkėse?

Domina kondicionierių parinkimas ir montavimas?

Teikiame paslaugas Kaune ir kituose miestuose. Susisiekite su mumis jau šiandien.

Susisiekite su mumis jau šiandien.

Kuo mes būsime Jums naudingi?

Konsultavimas

Turite klausimų ar kilo neaiškumų? Norite pasikonsultuoti apie kondicionieriaus montavimą savo patalpose? O gal Jus domina kondicionavimo sistema didesnėms patalpoms? Susisiekite ir mes suteiksime jums konsultaciją visais mūsų teikiamų paslaugų klausimais.

Poreikių ir galimybių įvertinimas

Gavę kliento užklausą atvykstame į objektą arba telefonu išsiaiškiname visus kliento poreikius bei lūkesčius. Įvertiname, patalpas, kokios yra montavimo galimybės, kokie trukdžiai. Kokie galimi ir negalimi techniniai sprendimai

Tinkamiausios įrangos ir sprendimo parinkimas

Įvertinę kliento poreikius, situaciją, technines galimybes paruošiame geriausiai tinkantį individualų pasiūlymą. Pasitvirtinus sąmatą bei montavimo terminus atsiunčiame sutartį ir užsakome reikiamą įrangą iš tiekėjų.

Kondicionierių montavimas

Kondicionierių ar kondicionavimo sistemų montavimo darbus kokybiškai atlieka kompetentingi, puikiai savo sritį išmanantys, ilgametę patirtį turintys meistrai. Dirba tik kvalifikuoti, apmokyti su montuojama įranga dirbti meistrai.

Klientų instruktavimas

Atlikus montavimo darbus kiekvieną klientą supažindiname su kondicionieriaus veikimu ar visos kondicionavimo sistemos veikimo principais. Apmokome, kaip taisyklingai jais naudotis, kaip prižiūrėti pačiam, ko pačiam geriau nedaryti.

Garantinis aptarnavimas

Atlikus montavimo darbus išrašome darbų priėmimo aktą bei garantinį dokumentą (garantija suteikiama 3, 5 ar 10 metų). Esant gedimui, garantiniu laikotarpiu įsipareigojame per dvi dienas atvykti į objektą ir problemą pašalinti.

Kodėl mes?

Patraukli
kaina

Atsakingumas

Aukšta
kokybė

Profesionalumas

Punktualumas

Garantijos

Skaidrumas

Kodėl mes?

Patraukli kaina

Atsakingumas

Aukšta kokybė

Profesionalumas

Punktualumas

Garantijos

Skaidrumas

Nuolaidos lojaliems

Konsultacijos

kondicionieriai-kodel

Kondicionieriaus
montavimo kaina

Kondicionieriaus montavimo kaina -
nuo 250 iki 500 eurų.

Tikslią kainą galite sužinoti susisiekę su mumis ir pateikę daugiau informacijos apie savo poreikius ir patalpos specifiką

Kondicionieriaus montavimo kaina priklauso
nuo kelių esminių faktorių:

Siūlome nemokamas konsultacijas ir sąmatas, todėl nedvejodami kreipkitės!

Kondicionierių techninė priežiūra

Reguliariai atliekant kondicionavimo sistemų techninę priežiūrą galima užtikrinti sklandų ir efektyvų kondicionavimo sistemų veikimą, prailginant įrenginių tarnavimo laiką ir sumažinant gedimų tikimybę.
UAB ,,Oroventas” atlieka techninę priežiūrą kondicionieriams, kondicionavimo sistemoms. Galime pasiūlyti metinę techninę priežiūrą, ne tik mūsų sumontuotai įrangai.

Kodėl reikalinga techninė priežiūra?

kondicionieriai-kodel

Dažniausiai užduodami klausimai

Dirbti su mūsų komanda yra paprasta
Ar galiu pats montuoti kondicionierių?
Nors yra žmonių, kurie montuoja kondicionierius patys, rekomenduojama samdyti profesionalus. Neteisingai sumontuotas įrenginys gali veikti neefektyviai arba net sugadinti jūsų namus.
Paprastai montavimas trunka nuo 2 iki 6 valandų, priklausomai nuo įrenginio tipo ir montavimo sudėtingumo.
Tai priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos ir pastato taisyklių. Kai kuriose vietovėse gali reikėti leidimų arba laikytis tam tikrų reikalavimų.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą

Užpildykite formą arba susisiekite tel. +370 685 00651