Konsultacijos svarba

Statant namą, prie konsultacijų su architektais, statybininkais ir dizaineriais sąrašo, reikėtų pridėti ir dar vieną: konsultacija su specialistais, įrenginėjančiais rekuperacines sistemas ar kondicionierius namuose. Šios sistemos yra tas garantas, kuris užtikrins jūsų pastato ilgaamžiškumą ir suteiks visišką komfortą patalpose. Profesionalų patarimai gali užtikrinti, kad jūsų pasirinktas rekuperatorius ar kondicionierius ne tik užtikrintų efektyvumą ir ekonomiškumą, bet būtų pritaikytas prie gyventojų individualių sveikatos ir komforto poreikių.

Kodėl būtina profesionalų konsultacija?

Kompleksinis požiūris į visą pastatą. 

Rekuperacinė sistema nėra atskiras namų elementas, kuris bet kada lengvai ir paprastai gali būti įdiegtas jūsų namuose. Tai sudėtingas inžinerinis sprendimas, kurį įdiegiant būtina atsižvelgti ir į kitus namuose esančius komponentus, tokius kaip šildymo, kondicionavimo sistemos, pastato energetinė klasė, oro temperatūra viduje ir išorėje, drėgmės kiekis, tam tikrų pastate esančių zonų naudojimo intensyvumas ir kt. Ekspertų konsultacija padės įvertinti, kaip vėdinimo sistema veiks bendrame namo projekte.

Energijos efektyvumo užtikrinimas. 

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės nori įsirengti rekuperatorių ar kondicionierių savo namuose – tai mažesnis energijos sunaudojimas ir mažesnės sąskaitos už elektrą. Konsultacijos metu specialistas gali įvertinti daugelį aspektų ir pasiūlyti naudingiausią ir efektyviausią sprendimą.

Optimaliausias variantas. 

Labai dažnai žmonės, besirenkantys rekuperacines ar kondicionavimo sistemas, pasitiki savo draugų rekomendacijomis, statybininkų patarimais, tačiau kiekvienas namas ar statinys yra individualus, todėl sistema turėtų būti pritaikyta individualiai. Tik ekspertas gali įvertinti daugelį aspektų: patalpų dydis, žmonių kiekis namuose ir pan., kad parinktų optimaliausią variantą, užtikrinantį tinkamą oro kaitą būtent Jūsų namams.

Derinimas prie interjero. 

Rekuperacinę sistemą projektuoti ir įsirengti rekomenduojama dar prieš interjero išpildymą namuose, nes daugeliu atvejų interjerą lengviau pritaikyti prie rekuperacinės sistemos, o ne atvirkščiai. Tačiau ne retas atvejis, kai net ir naujuose namuose rekuperatorius ar kondicionierius įrenginėjami jau su įrengtu interjeru. Tokiu atveju specialisto konsultacija ypatingai naudinga – jis gali pateikti keletą variantų ir suprojektuoti taip, kad įranga kuo mažiau sugadintų estetinį namų vaizdą.

Klaidų išvengimas. 

Konsultuojantis su ekspertais, namo savininkai gali išvengti klaidų, kurios ateityje gali reikalauti brangių taisymų ar net visos sistemos pakeitimo. Rekuperacinė sistema yra ilgalaikė ir pradžioje gana brangi investicija, todėl kad išvengtumėte brangiai kainuojančių klaidų, būtinai pasikonsultuokite su specialistais.

Konsultacijos tikslas – įvertinti visus namo projekto komponentus, išanalizuoti jūsų poreikius ir lūkesčius ir pasiūlyti patį optimaliausią variantą, neviršijantį jūsų biudžeto.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią sistemą

Užpildykite formą arba susisiekite tel. +370 685 00651

Taip pat skaitykite

Konsultacijos svarba

Oro kondicionierius ir komfortas namuose

Kaip išsirinkti kondicionierių savo namams?