Kaip išsirinkti kondicionierių savo namams?

Kondicionieriaus pasirinkimas daugeliu atvejų priklauso nuo individualių šeimos ūkio poreikių, pavyzdžiui, tokių kaip: kiek patalpų norėsite vėsinti, jų dydžio, pakantumo triukšmui, ar norėsite ne tik vėsinti, bet ir šildyti patalpas naudojant kondicionierių ir t. t. Šiame straipsnyje pateiksime esminius aspektus, į kuriuos atsižvelgę galėsite lengviau išsirinkti tinkamiausią split tipo kondicionavimo sistemą.

Patalpos dydis

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis oro kondicionierių – norimos atvėsinti patalpos dydis. Nuo to priklausys, kokio galingumo ir efektyvumo kondicionieriaus jums reikia. Jei įsigysite per mažo galingumo oro kondicionierių, tuomet įrenginys dirbs sunkiau, kad atvėsintų kambario/patalpos temperatūrą iki nustatytosios. Priešingu atveju, jei įsigysite itin galingą oro kondicionierių, jis per greitai atvėsins patalpą, bet nespės pašalinti iš oro drėgmės, dėl ko patalpa liks šalta ir drėgna.

Energetinis efektyvumas

Renkantis oro kondicionierių būtinai atkreipkite dėmesį į įrenginio energijos suvartojimo efektyvumą – nuo to priklausys jūsų sąskaitos už elektrą dydis. Aukščiausios kokybės oro kondicionieriai dirba taip, kad efektyviai taupytų energiją.

Galia

Oro kondicionierių galia matuojama kilowatais (kW). Galios pasirinkimas labai priklauso nuo patalpos dydžio, lubų aukščio, įrenginio montavimo vietos (pvz., saulėtame kambaryje reikės galingesnės įrangos) ir pan. Pagal šiuos duomenis kvalifikuotas specialistas apskaičiuos ir patars geriausiai būtent jūsų situacijai tinkantį oro kondicionierių.

Triukšmo lygis

Oro kondicionieriaus triukšmo lygis galbūt ne toks svarbus dienos metu, tačiau jei įrenginį naudosite miegamajame, tuomet jis gali pradėti ne juokais erzinti. Kuo mažiau decibelų nurodyta oro kondicionieriaus specifikacijoje, tuo jis veiks tyliau.

Kaina

Labai dažnai kaina tampa pagrindiniu aspektu, nulemiančiu pasirinkimą, tačiau reikia suprasti, kad pigiau kainuojantys oro kondicionieriai gali reikšti didesnį energijos suvartojimą ir didesnes elektros sąskaitas. Jau nekalbant apie triukšmo lygį, valdymo patogumą ir išmaniąsias programas, kurias turi tik naujausi modeliai. Kokybiškas ir modernus oro kondicionierius – tai nepigi investicija į mažesnes išlaidas ateityje ir visišką komfortą patalpose.

Patikimi pardavėjai

Geriausia oro kondicionierių pirkti ten, kur specialistai gali ne tik patarti, koks įrenginys jums tiktų, bet ir sumontuoti jį, suteikti garantiją įrangai ir savo darbams, vykdyti priežiūrą, o prireikus ir tvarkyti gedimus. Taip įsigysite ne tik prietaisą, bet visą kompleksą paslaugų ir būsite garantuoti, kad prireikus, sulauksite tinkamos pagalbos.

Renkantis oro kondicionierių geriausia šį darbą patikėti savo srities profesionalams, kurie atsižvelgs tiek į jūsų namų ar biuro patalpų specifiką, tiek į jūsų poreikius bei lūkesčius ir parinks geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį įrenginį. Prisiminkite, kad oro kondicionierius reiškia ne tik vėsesnį orą namuose, bet ir kur kas komfortiškesnį gyvenimą, todėl šio įrenginio pasirinkimas turėtų būti gerai apgalvotas.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią sistemą

Užpildykite formą arba susisiekite tel. +370 685 00651

Taip pat skaitykite

Konsultacijos svarba

Oro kondicionierius ir komfortas namuose

Kaip išsirinkti kondicionierių savo namams?