Efektyvus vėdinimas užtikrinantis komfortą

efektyvus-ir-tvarus-vedinimas-uztikrinant-komforta

Tvarumas, anglies pėdsako mažinimas ir energijos taupymas šiandien yra aktualūs daugeliui vartotojų. Labai dažnu atveju tiek tvarumas, tiek energijos taupymas reiškia komforto sumažinimą arba jo netekimą. Tačiau modernios ir efektyvios vėdinimo sistemos gali būti suderinamos ir su tvariu požiūriu į mus supantį pasaulį, ir su energijos taupymu, ir su visišku komfortu namuose, darbe ar kitose patalpose.

Šilumos atgavimo vėdinimo sistemos

Efektyvus vėdinimas, neprarandant šilumos ir tausojant energiją, yra vienas iš aktualiausių uždavinių šaltuoju metų laiku. Šiuolaikiniai rekuperatoriai vėdinimo sistemose sukurti taip, kad sunaudotų kuo mažiau energijos. Be to, moderniuose rekuperatoriuose įrengti efektyvūs valdikliai ir drėgmės jutikliai, kurie reguliuoja reikiamą galingumą konkrečiai situacijai ir taip užtikrina tinkamą, tolygų oro srautą, drėgmės lygį ir temperatūrą patalpose.

Šilumos atgavimas

Šilumos atgavimo rekuperatoriuje principas toks: oras iš patalpų išstumiamas ne tiesiog į lauką, bet rekuperatoriaus pagalba, išstumiamo šilto oro energija perduodama iš lauko šaltam orui pašildyti. Tokiu būdu nėra prarandama, todėl ženkliai sumažinamas šildymo poreikis.

Optimaliausios sąlygos

Išmaniosios technologijos, įdiegtos rekuperatoriuje, leidžia automatiškai reguliuoti oro srautą, temperatūrą ir drėgmės lygį. Juk vienokia temperatūra namuose (ar darbe) reikalinga, kai patalpose yra žmonių, ir visai kitokia, kai patalpos tuščios. Būtent modernūs rekuperatoriai su išmaniosiomis technologijomis išlaiko optimalią oro temperatūrą be nereikalingo šilumos iššvaistymo. Tai padeda taupyti energiją, o komfortas neprarandamas, netgi priešingai – Jūsų patalpose visuomet yra užtikrinamos komfortiškos sąlygos.

Tinkamas drėgmės lygis

Galbūt neįtikėtina, tačiau tinkamas drėgmės kiekis namuose efektyviai prisideda prie tvarumo ir energijos taupymo. Kai drėgmės lygis yra tinkamas, tuomet nereikia didinti temperatūros, sumažėja pelėsio atsiradimas. Tai reiškia, kad Jūsų namai išliks nepažeisti ir jiems prižiūrėti Jums reikės mažiau resursų.

Be to, tinkamas vėdinimas yra labai glaudžiai susijęs su mūsų sveikata – tinkamai išvėdintose patalpose daug mažiau virusų, bakterijų ir kitokių teršalų. Taigi kokybiška vėdinimo sistema gali būti puiki prevencija prieš ligas, užtikrinti geresnę miego kokybę, suteikti daugiau energijos kasdieniams darbams atlikti ir leisti labiau mėgautis gyvenimu.

Aukšto efektyvumo rekuperatorius  ženkliai prisideda prie energijos taupymo, mažesnių šilumos ir elektros sąskaitų, tvarumo ir mūsų sveikatos.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią sistemą

Užpildykite formą arba susisiekite tel. +370 685 00651

Taip pat skaitykite

Konsultacijos svarba

Oro kondicionierius ir komfortas namuose

Kaip išsirinkti kondicionierių savo namams?